Apie mus

UAB "Tiekuva" - stabiliai dirbanti ir auganti tarptautinio krovinių vežimo verslo dalyvė – įkurta 1993 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis keitėsi bėgant metams, nuo 2010 metų užsiimame tik pervežimais. Reguliariai gabename smulkius, dalinius krovinius Vakarų Europoje. Nuolat tobuliname, plečiame teikiamų paslaugų spektrą ir stipriname pozicijas rinkoje.

Mūsų stiprioji pusė – jaunų, bet patyrusių specialistų komanda.

  • Mes užtikriname krovinių pristatymą laiku ir teikiame visą informaciją apie vykdomą pervežimą. Kiekvieno kliento įžvalgos, nuomonė ir pageidavimai padeda tobulinti teikiamas transporto paslaugas. Kartu ieškome geriausių sprendimų.
  • Įmonės transporto parką sudaro naujausios transporto priemonės, aprūpintos moderniausia įranga. Visi nauji sunkvežimiai užsakomi su didžiausiomis galimomis kabinomis, autonominiais kondicionieriais, pastiprinto kėbulo tvirtinimo sistemomis (XL sertifikatas), pagalbiniais pneumatinias priekabos atkabinimo įrenginiais, galinėmis ir aklosios zonos kameromis. 

  • Kasdieniame darbe nuolat sekame naujoves, pasitelkiame inovatyvias technologijas, kurios leidžia greičiau ir patogiau atlikti užduotis. Siekiame skaitmenizuoti procesus, kad klientai gautų savalaikę informaciją, paslaugą, dokumentus.
  • Siekiame kurti puikią atmosferą, geriname savo darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas. Profesionalūs ir motyvuoti vairuotojai, atsakinga komanda ir prižiūrima technika leidžia užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
  • Sukauptos žinios ir patirtis bei organizuotas darbų pasiskirstymas leidžia mums vykdyti sėkmingą veiklą, atlikti išsikeltas užduotis operatyviai ir efektyviai. UAB „Tiekuva“ – Profesionalus, patikimas ir atsakingas partneris.

Automobilių parkas

Mūsų transporto parkas nuolat atnaujinamas ir papildomas. Didžiąją parko dalį sudaro "Volvo" markės autotraukiniai. Juoda kabina ir raudona priekaba yra išskirtinės "Tiekuvos" transporto spalvos.
Didžiatūrių sunkvežimių išmatavimai yra vienodi:

  • 7,35 m, 8,15 m ilgio,
  • 2,48-2,5 m pločio,
  • mašinos aukštis - 2,92-2,95 m,
  • priekabos - 3,00-3,15 m.
Ateitis

Siekiame augti nuosekliai ir dėsningai kiekvienais metais, suteikti karjeros galimybes ir geresnes sąlygas darbuotojams atsiskleist mūsų įmonėje. Šiems tikslams pasiekti reikia ne tik gerai atlikti dabartinį darbą, bet ir išeiti iš susikurtos komforto zonos. Tik būdami budrūs ir žengiantys kartu su naujomis rinkos tendencijomis galėsime būti sėkmingi. Ateityje laukia daug iššūkių ir problemų, bet iš kiekvienos situacijos turime pasisemti patirties, nepamiršti pamatinių sąžiningumo vertybių ir tikėti tuo ką darome.phone mail pin