UAB „Tiekuva“ – stabiliai dirbanti ir auganti tarptautinio krovinių vežimo verslo dalyvė – įkurta 1993 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis keitėsi bėgant metams, nuo 2010 metų užsiimame tik pervežimais. Reguliariai gabename smulkius, dalinius krovinius tarp Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos. Nuolat tobuliname teikiamų paslaugų spektrą ir stipriname pozicijas rinkoje. Mes dirbame tik su logistikos kompanijomis.
  Mūsų įmonės stiprioji pusė – jaunų, bet patyrusių specialistų komanda. Mes užtikriname krovinių pristatymą laiku ir teikiame visą informaciją apie vykdomą pervežimą. Kiekvieno kliento įžvalgos, nuomonė ir pageidavimai padeda tobulinti teikiamas transporto paslaugas. Kartu ieškome geriausių sprendimų.
  Įmonės transporto parką sudaro naujausios transporto priemonės, aprūpintos moderniausia įranga. Visi nauji sunkvežimiai užsakomi su didžiausiomis galimomis kabinomis, autonominiais kondicionieriais, pastiprinto kėbulo tvirtinimo sistemomis (XL sertifikatas). Kasdieniame darbe nuolat sekame naujoves, pasitelkiame inovatyvias technologijas, kurios leidžia greičiau ir patogiau atlikti užduotis.
  Siekiame kurti puikią atmosferą, geriname savo darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas. Profesionalūs vairuotojai, atsakinga komanda ir prižiūrima technika leidžia užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.
  Sukauptos žinios ir patirtis bei organizuotas darbų pasiskirstymas leidžia mums vykdyti sėkmingą veiklą, atlikti išsikeltas užduotis operatyviai ir efektyviai.
UAB „Tiekuva“
Profesionalus, patikimas ir atsakingas partneris.
 
Nuoširdžiai,
 
UAB „Tiekuva“ kolektyvas

 


CMR Insurance

EU Licence

 

 
smart foreash